KONST / Litografier / Litorafi 7843098
nr 784 3098
Litorafi
Signerad, motivets mått: 35x44
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 17:07:47
250 kr
200 kr